
Контролер CCT 12-24V 12A RF без пульта
744,74 ₴
- В наявності
- Код: LED03236
Дімер для двоколірної LED стрічки (12В/24В) 12А, радіо, 2.4 GHz
Особливості:
Робоча частота 2,4 ГГц дозволяє знизити енерго споживання, збільшити дальність та швидкість передачі команд.
Дана модель має можливість керувати освітленням по двох каналах (наприклад: тепле та холодне світло). Це дозволяє підбирати (змінювати) більш точно необхідний відтінок світла.
До даного дімера можна підключати або двокольорову стрічку, або дві стрічки різних кольорів (відтінків).
Як правило, підключають стрічки холодного(CW) та теплого(WW) відтінків білого.

Цим контролером можна керувати за допомогою спеціального пульта https://videoshops.top/ua/p1895615545-pult-dlya-kontrollerov.html (до комплекту не входить).
За допомогою WI-FI репітера (repeater), можна керувати даними дімером з комп'ютера, планшета або смартфона, попередньо скачавши та встановивши спеціальний додаток.
Мінімальний розмір замовлення: 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон роботи | 30 м |
| Кількість каналів | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 5-24 В |
| Регулювання | Швидкості, Колірний температури світіння, Пауза, Яскравості, Пам'ять останньої налаштування |
| Робоча напруга (В) | 5-24 |
| Струм | 12 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 744,74 ₴





