
Дімер для LED профіля 12-24V 5A, сенсорний
91,54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: LED03162
Дімер, сенсорний вимикач для світлодіодного профіля.
Даний пристрій дозволяє керувати світлодіодним підсвічуванням торканням руки до розсіювача LED профілю. Короткочасне торкання - вмикає/вимикає світло, торкання довше півсекунди - плавна зміна яскравості світла.
Напруга живлення: 12В/24В
Струм навантаження: до 5А (1 канал)
Потужність навантаження: до 60Вт/120Вт
Підключення: до 4м(5050), 12м(3528) стрічки
Розмір димера (ШхВхД) ― 8х20х49
Мінімальний розмір замовлення: 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 120 Вт |
| Струм | 5 А |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 91,54 ₴





