
Підсилювач одноканальний 5V/12V/24V 6A для LED дімерів
52,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: LED03134
Підсилювач (повторювач) для світлодіодних дімерів 6А 5В-24В.
Дуже простий та зручний пристрій. Якщо потужність стрічки, що підключається, більше потужності контролера (дімера), то в таких випадках або збільшують число контролерів (дімерів), або застосовуються підсилювачі (повторювачі) сигналу. Світлодіодна стрічка підключається до вихідних контактів цього пристрою. На вхідні контакти подається керуючий сигнал або з самого контролера (дімера), або з попереднього відрізка LED стрічки. Живлення пристрою подається на два дроти, що виходять з середини плати. Напруга живлення підсилювача (повторювача) має відповідати вольтажу підключених світлодіодів (від 5В до 24В).
Напруга живлення: 5В або 12В або 24В
Струм навантаження: до 6А (6А х 1канал)
Потужність навантаження: до 72Вт (при 12В)
Підключення: до 5м(5050), 15м(3528) стрічки
Розмір підсилювача (ШхВхД) - 14х4х40
мінімальний розмір замовлення: 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 1 |
| Потужність | 72 Вт |
| Струм | 6 А |
| Розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 14 мм |
- Ціна: 52,90 ₴



