Настінний контролер для RGB стрічки 12А сенсорна панель.
Напруга живлення: 12-24В
Струм навантаження: до 12А (4А х 3канала)
Потужність навантаження: до 144/288Вт
Підключення: до 10м(5050), 30м(3528) стрічки
Розмір контролера: 86х86х36
Колір панелі: чорний/білий
мінімальний розмір замовлення: 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна гамма | RGB |
| Кількість каналів | 3 |
| Кількість підключається стрічки | 10 м |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 144 Вт |
| Регулювання | Пам'ять останньої налаштування, Яскравості |
| Струм | 12 А |
| Тип управління | Сенсорне |
| Розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кольорів | 64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 738,76 ₴





