Диммер для світлодіодного освітлення (12В/24В)8А, пульт (радіо) кодований
Функціонал:
- вкл/викл підсвітки,
- вручну встановити необхідну яскравість
Напруга живлення: 12В/24В
Струм навантаження: до 8А (1 канал)
Потужність навантаження: до 96(12В) / 192Вт(24В)
Підключення: до 6,6 м(5050), 20м(3528) стрічки
Розмір димера (ШхВхД): 110х56х34
Робоча температура: -20-+60°C
мінімальний розмір замовлення: 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 90 г |
| Діапазон роботи | 10 м |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість кнопок | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Регулювання | Пам'ять останньої налаштування, Яскравості |
| Робоча напруга (В) | 12-24 |
| Струм | 8 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 56 мм |
- Ціна: 475,18 ₴


