
Контролер RGB 5-24V 6A, пульт IR 24 кнопки
111,78 ₴
- В наявності
- Код: LED03017
+380 (96) 004-00-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контролер для світлодіодної RGB стрічки (3 канали), з пультом дистанційного керування (інф/черв).
Напруга живлення: 5-12В.
Струм навантаження: до 6А (2А х 3канала).
Потужність навантаження: до 30/72Вт.
Підключення: до 5м(5050), 15м(3528) стрічки.
Розмір контролера (ШхВхД): 35х22х50.
Мінімальний розмір замовлення: 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна гамма | RGB |
| Кількість каналів | 3 |
| Кількість кнопок | 24 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 5-24 В |
| Регулювання | Швидкості, Яскравості |
| Робоча напруга (В) | 5-24 |
| Струм | 6 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111,78 ₴


