
Контролер RGB 5-24V 6A, пульт RF 10 кнопок
152,72 ₴
- В наявності
- Код: LED03016
+380 (96) 004-00-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напруга живлення: 5-24В
Струм навантаження: 6А (2А х 3канала)
Потужність навантаження: 72/144Вт
Підключення: до 5м(5050), 15м(3528) стрічки
Радіус дії пульта: до 15 м
Кількість режимів: 19
Розмір контролера: 40х14х3
Розмір пульта: 85х40х9
Колір пульта: білий
мінімальний розмір замовлення: 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон роботи | 15 м |
| Колірна гамма | RGB |
| Кількість каналів | 3 |
| Кількість кнопок | 10 шт. |
| Кількість програм | 19 шт. |
| Кількість підключається стрічки | 5 м |
| Напруга мережі | 5-24 В |
| Регулювання | Швидкості, Пам'ять останньої налаштування, Яскравості |
| Робоча напруга (В) | 5-24 |
| Струм | 6 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152,72 ₴



