Світлодіодний гнучкий неон 220В SMD5050 IP67 RGB ДВОСТОРОННІЙ
Відносно новий тип LED неону. Має світіння по двом сторонам. Двосторонній гнучкий світлодіодний неон має ступінь пило-та вологозахисту - IP67, що дозволяє використовувати його на вулиці.
Основне застосування гнучкого світлодіодного неону на 220В це - контурна підсвічування фасадів будівель, рекламних конструкцій тощо, оскільки такий неон можна підключати великими відрізками до 50 метрів.
Для подключения вам понадобится специальный контроллер, заглушка, а также (в зависимости от конструкции) - скобы крепления, соединительные коннектора https://videoshops.com.ua/p1300302837-konnektor-dlya-dvustoronnego.html
Все комплектующие можете приобрести у нас в магазине.
Для подсветки бассейнов, фонтанов и других водоёмов, применяют светодиодный неон 12В или 24В. Его же используют и для подсветки автомобилей, мотоциклов, катеров, яхт, кораблей.
Ознакомится с ценами и характеристиками светодиодного гибкого неона:
12в можно по ссылке: https://videoshops.com.ua/g92286681-svetodiodnyj-led-neon
24в можна за посиланням:https://videoshops.com.ua/g92286682-svetodiodnyj-led-neon
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Світлодіодний гнучкий неон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світіння | GRB |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 50000 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість світлодіодів | 80 шт. |
| Потужність, Вт | 10 |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202,86 ₴



