Універсальний накладної алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки або лінійки.
Завдяки своїй ребристої поверхні, даний профіль ефективним є одним з кращих по тепловіддачі.
В комплект входить:
- профіль - 1метр
- лінза(молочна) - 1метр
- заглушки+кріплення - 2шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | профіль+лінза(молочна)+2заглушки+кріплення |
| Розсіювач | Молочний |
| Ширина внутр. | 12,7 мм |
| Ширина зовнішня | 18мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105,34 ₴/комплект





