Драйвер чотириканальний, по 250мА 40-72Вт на кожен канал.
Плоска модель у пластиковому корпусі висотою всього 17мм. Основне застосування - живлення від мережі 220В світлодіодів у LED люстрах та світильниках. Цей світлодіодний драйвер підійде для всіх двоколірних люстр та світильників потужністю від 160Вт до 288Вт із робочим струмом 240-280мА.
Напруга вхід: AC 165-265В 50/60Гц.
Напруга вихід.: DC 120-230В 250mA +5% х4 канали.
Двоколірний світлодіодний драйвер дозволяє керувати кольором світіння за допомогою звичайного вимикача. Якщо кілька разів поспіль увімкнути/вимкнути світильник з таким драйвером, колір світла почергово змінюватиметься з кожним ввімкненням: холодний, теплий, нейтральний. Якщо після вимкнення зачекати кілька секунд і лише потім увімкнути світильник, то він увімкнеться в тому ж кольорі, в якому був вимкнений.
Даною моделлю можна також керувати дистанційно за допомогою пульта, на частоті 2.4GHz. Він до комплекту не входить та продається окремо. Пультом можна плавно налаштувати потрібний відтінок світла та його яскравість.
Також цей драйвер дозволяє керувати світильником з мобільного пристрою через блютуз. LED Driver сумісний з пристроями Xiaomi та підтримує керування зі смартфона через додаток "Mi Home".
До мережі 220В підключаються два дроти драйвера: коричневий та синій. До світлодіодів живлення подається по дротах із роз'ємами 3pin на кінці.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип стабілізації | По струму |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна вхідна напруга | 165 |
| Максимальна вхідна напруга | 265 |
| Тип комплектуючого | Драйвер для світильника |
- Ціна: 730,94 ₴


