Блок живлення імпульсний 28В 3А 84Вт.
Перетворювач 220V змінного струму у 28V постійного струму. Максимальна потужність навантаження, що може живитися від даного блоку - 84Вт або 3А. Корпус блоку з алюмінієвого сплаву та кришка з перфорованими отворами забезпечують якісний відвід тепла від компонентів перетворювача. Він не потребує додаткового обдуву і тому не має у своїй конструкції вентиляторів. Працює такий блок абсолютно безшемно. Для підключення дротів, блок живлення має 7 гвинтових затискачів. Крайній лівий - для підключення "фази", поруч з ним контакт для підключення "нуля", наступний гвинт призначений для підключення дроту заземлення. До двох контактів (крайніх праворуч) під'єднуються "плюсові", а до двох середніх - "мінусові" дроти пристрою, який від нього живитиметься. Поруч із клемною колодкою розташований світлодіодний індикатор, який показує наявність напруги на вихідних контактах блоку. Там же встановлено підстроювальний резистор для більш точного регулювання вихідної напруги.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 28 В |
| Вихідна потужність | 84 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 3 А |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Максимальна вхідна напруга | 250 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 159 мм |
| Ширина | 99 мм |
- Ціна: 586,96 ₴


