
LED підсилювач RGBW 5-24V 8A 4 канали
111,78 ₴
- В наявності
- Код: LED04257
Повторювач сигналу чотириканальний для RGBW контролерів.
Якщо для керування стрічкою не вистачає потужності контролера, підсилювач сигналу може вирішити таку проблему. Цей підсилювач можна використовувати зі стрічкою: 5В, 12В та 24В. Постійне навантаження на кожен канал підсилювача рекомендовано - до 2 ампер. Усього у підсилювача 4 робочих канали. Його можна використовувати як для світлодіодів RGBW, так і монохромних, двоколірних (CCT) або RGB світлодіодів. Даний пристрій просто повторює та посилює на виході сигнал, який надходить на його вхід. Світлодіоди підєднуються до роз'єму "OUTPUT". Роз'єм "INPUT" під'єднується або безпосередньо до контролера, або через відрізок світлодіодної стрічки. Плюсові контакти входу та виходу підсилювача позначені червоними трикутниками. Живлення підсилювача та стрічки, що підключається до нього, подається по двом дротам: червоний - плюс, чорний - мінус. Джерело живлення повинне мати ту ж саму напругу, що і стрічка, що підключається.




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна гамма | RGB+W |
| Кількість каналів | 4 |
| Напруга мережі | 5-24 В |
| Робоча напруга (В) | 5-24 |
| Струм | 8 А |
| Розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 17 мм |
- Ціна: 111,78 ₴






