Блок живлення імпульсний 48В 20А 1кВт.
Новий, у нашому асортименті, перетворювач змінного струму 220V на постійний струм 48V. Максимальна потужність навантаження, що підключається до даного блоку - 1000Вт або 20,8А. Така потужна модель потребує якісного тепловідведення. Вбудована система охолодження блоку стежить за температурою компонентів та автоматично регулює частоту обертання вентилятора. Корпус блоку виконаний із алюмінієвого сплаву та призначений для використання всередині приміщень. Для підключення проводів, блок живлення має 9 гвинтових затискачів. Крайній лівий - для підключення "фази", поруч із ним контакт для підключення "нуля", наступний гвинт призначений для підключення проводу заземлення. До трьох контактів (крайніх праворуч) підключаються "плюсові", а до наступних трьох "мінусові" дроти пристроїв, які від нього живитимуться. Поруч із клемною колодкою розташований світлодіодний індикатор, який показує наявність напруги на вихідних контактах блоку. Там же встановлено два багатообертовних підстроювальний резистори для максимально точного регулювання вихідної напруги та струму.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 48 В |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 21 А |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 124 мм |
- Ціна: 3 956 ₴

