
Блок живлення 36V 5.5A 200W у перфорованому корпусі
920 ₴
- В наявності
- Код: LED04019
Блок живлення імпульсний 36В 5.5А 200Вт.
Перетворювач змінного струму 220V або 110V на постійний струм 36V. Максимальна потужність навантаження, що підключається до даного блоку - 200Вт або 5,5А. Ця модель має пасивне охолодження. У неї немає вбудованих вентиляторів, а тому вона працює абсолютно безшумно. Корпус блоку виготовлений із алюмінієвого сплаву та призначений для використання всередині приміщень. Для підключення дротів, блок має живлення 7 гвинтових затискачів. Крайній лівий - для підключення "фази", поруч з ним контакт для підключення "нуля", наступний гвинт призначений для підключення проводу заземлення. До перших двох контактів праворуч підключаються "плюсові", а до наступних двох "мінусові" дроти пристроїв, які живитимуться від нього. Поруч із клемною колодкою розташований світлодіодний індикатор, який показує наявність напруги на вихідних контактах блоку. Там же встановлений підстроювальний резистор для більш точного регулювання вихідної напруги.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 36 В |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 5.5 А |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальна вхідна напруга | 250 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 95 В |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.45 кг |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 198 мм |
| Ширина | 98 мм |
- Ціна: 920 ₴


