Світлодіодний світильник (52xLED) з регулюванням яскравості.
Проста та надійна модель аварійного світильника. Час роботи при повній зарядці – приблизно 6 годин. Працює від вбудованого акумулятора 4В. Якщо підключити до мережі, світлодіоди згаснуть і світильник перейде в режим очікування та заряджання акумулятора. Як тільки живлення в мережі зникає - світильник знову вмикається.
На корпусі є вимикач та регулятор потужності світильника, за допомогою якого можна налаштувати яскравість світла і тим самим змінювати тривалість автономної роботи світильника.
На задній частині корпусу є спеціальні отвори для кріплення до стіни. У верхній частині розташована висувна ручка для зручнішого перенесення або використання у якості ліхтаря для кемпінгу.


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Застосування освітлення | Резервне освітлення, Для внутрішніх приміщень |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість світлодіодів | 52 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Аварійний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Тип живлення | Мережа, Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Прозорий |
| Розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Допоміжна ручка | Так |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Додаткова комплектація | |
| Кількість в упаковці | 24 шт. |
- Ціна: 193,20 ₴




