Світлодіодна гнучка USB-лампа 5В для ноутбука або комп'ютера.
Дуже простий та зручний пристрій для аварійної, додаткової або автономної підсвітки. Її можна використовувати як настільну лампу, лампу для читання або для підсвічування клавіатури. Можна вмикати на ніч як нічник або брати із собою в похід або на риболовлю як кемпінговий ліхтар. Лампа споживає обмаль енергії, тому навіть від павербанка невеликої ємності вона може працювати безперервно кілька годин.
Світло у USB-лампи спрямоване, але випромінююча частина досить широка і тому світло виходить м'яким, рівномірним та не сліпить. Лампа згинається в усі боки та повертається на 360 градусів. Завдяки цьому, освітлення можна облаштувати максимально зручно й ефективно.
Гнучка USB-лампа працює на низькій безпечній для життя напрузі 5 В. Її без побоювання можна використовувати в дитячій кімнаті або інших місцях, доступних для маленьких дітей.
Наша кільцева ЮСБ лампа продається у двох варіантах:
- Для чергового, менш яскравого й економнішого освітлення: нічник, підсвітка клавіатури.
- Для робочої, яскравішої підсвітки: для читання, писання, селфі або як кемпінговий ліхтар.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Напруга мережі | П'ять |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Потужність споживання | 0.2Вт |
| Напруга | 5 |
| Режим роботи | Статичний |
| Термін служби | 30000 |
| Тип освітлення | Світлодіодна підсвітка |
- Ціна: 101,20 ₴






