Портативна сонячна панель 160мм на 95мм, USB зарядка.
Компактного розміру сонячна зарядка, яку можна носити навіть у кишені. У поєднанні з павербанком, здатна забезпечити ваші гаджети безкоштовною та екологічно чистою енергією.
Панель виконана у вологозахищеному пластиковому корпусі білого кольору з ламінуванням. Дозволяється застосування сонячної батареї у дощову погоду.
Застосовується в основному для заряджання ліхтарів, power bank, мобільних телефонів, а також живлення інших пристроїв з робочою напругою 5 вольт.
Довжина кабелю живлення – 50см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 5 В |
| Напруга холостого ходу | 6.2 В |
| Струм при максимальній потужності | 0.2 А |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга (output) | П'ять |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Нове |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Білий |
- Ціна: 322 ₴






