Світлодіодні модулі (кластери) SMD3030 з ширококутною лінзою 140 градусів.
На сьогоднішній день, це один із найпотужніших таі яскравих модулів, серед однодіодних. Корпус у модуля повністю захищений від впливу пилу та вологи. Лицьова частина плати модуля повністю залита у пластику. Світлодіоди закриті лінзою, що розсіює, для більш рівномірного підсвічування. Задня сторона алюмінієвої плати відкрита для найкращого тепловідведення. Там же, ззаду, для зручності монтажу, знаходиться широкий двосторонній скотч. Для більш надійної фіксації, в корпусі є два отвори під шурупи.

Основне застосування потужних модулів SMD2835(1LED) 1,5Вт з розсіювальними лінзами це - підсвічування рекламних вивісок, лайтбоксів невеликої глибини (від 5см). Такі кластери більше видають світла в сторони, а в центрі світловий потік у них менше, завдяки чому, прибирається "точковість" підсвічування і світло лягає рівною широкою плямою. В результаті: вивіску можна зробити більш плоскою, модулів можна використовувати менше, блок живлення також знадобиться меншої потужності, і надалі така конструкція споживатиме електроенергії менше.

Для підключення даних модулів Вам можуть знадобитися: блок живлення 12Вольт або батарейний відсік, диммер або коннектори для простого і зручного підключення або з'єднання різних частин ланцюга.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 140 град. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Максимальна потужність | 1.5 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 300 лм |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Габарити | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дріт між модулями | 85 мм |
- Ціна: 20,70 ₴



