
Світлодіодні модулі SMD2835 (3LED) з лінзами синій
17,94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Під замовлення
- Код: LED03334
Відправка з 18 квітня 2026Світлодіодні модулі (кластери) з діодами SMD2835 (3шт).
Світлодіоди у цих модулів захищені розсіюючими (1600) лінзами, завдяки яким, діоди не б'ють яскравими точками, а розсіюють свій світ по поверхні. Рівномірність досягається шляхом відхилення променів і збільшення бічного світіння. Відсутність точкового свічення дозволяє застосовувати такі модулі для підсвічування рекламних конструкцій невеликої глибини (до 5см). Модулі з такими лінзами здатні підсвітити площу більше ніж модулі без лінзи, а значить на одну і ту ж площу модулів потрібно менше. Крім того, потужність споживання такої конструкції буде менше. Подовжені проводу дозволяють розміщувати модулі на відстані до 135мм один від одного.
Кріпляться модулі або на двосторонній скотч, або ж гвинтами.
Якість - преміум
Тип світлодіодів - SMD2835(3шт)
Струм (один модуль) - 0,06 A
Матеріал корпусу: пластик
мінімальний розмір замовлення: 1 шт

Особливою популярністю світлодіодні модулі користуються у виробників світлової реклами (вивіски, лайтбокси тощо), а також для підсвічування натяжних стель. В "домашніх умовах" використовуються як дешевих точкових меблевих світильників. Автомобілісти застосовують світлодіодні модулі для підсвічування салону, багажника, бардачка, педалей і навіть днища.
Для підключення даних модулів Вам можуть знадобитися: блок живлення 12Вольт або батарейний відсік, диммер або коннектори для простого і зручного підключення або з'єднання різних частин ланцюга.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Клас стрічки | Преміум |
| Колір світіння | Синій |
| Кут свічення | 160 град. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Максимальна потужність | 0.72 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 65 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Габарити | |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дріт між модулями | 135 мм |
- Ціна: 17,94 ₴
