Над'яскравий світлодіод XM-L Р50 15Вт на платі діаметром 20мм.
Застосовується переважно в ліхтарях та прожекторах спрямованого світла. Оскільки світлодіод дає потужне та компактне джерело світла, він чудово працює з різнооманітною оптикою.
Для живлення світлодіодів рекомендуємо використовувати драйвери (джерела живлення зі стабілізованим струмом). Робоча напруга світлодіода P50 від 4В до 5В. Широкий діапазон робочого струму від 700мА до 3000мА дає змогу регулювати потужність від 3,5Вт до 15Вт, водночас світловий потік змінюватиметься в межах від 350Лм до 1500Лм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Кут свічення | 120 град. |
| Напруга | 5 В |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Габарити | |
| Діаметр | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча напруга | 5 |
| Мінімальна робоча напруга | 4 В |
| Потужність | 15 |
| Стан | Нове |
| Струм споживання | 3000 |
| Колір світлодіода | Білий |
- Ціна: 114,54 ₴



