
Світлодіодна стрічка 5В 5050 (60LED/м) IP20 RGB чорна основа
182,62 ₴/м
- В наявності
- Код: LED03751
Світлодіодна мультиколірна стрічка RGB 5В 5050(60LED/м) негерметична.
Ця стрічка має робочу напругу 5 вольтів, що дає можливість живити її практично від будь-якого USB-роз'єму (5В). Треба водночас враховувати, що кожному метру такої стрічки потрібен струм, приблизно 1,5А. Кратність різання такої стрічки — 1 діод (1,6см). Плата (основа) стрічки білого або чорного кольору. На кожному метрі цієї стрічки розташовані 60 RGB-світлодіодів, така стрічка має щільне яскраве світіння, але потребує додаткового тепловідведення. Світлодіодну стрічку 5В 5050 (60 LED/м) IP20 RGB найкраще клеїти на поверхню з металу. Для таких цілей можна використовувати спеціальний світлодіодний профіль з алюмінію.
Для керування кольором і динаміком світла цієї стрічки можна використовувати практично будь-який RGB-контролер, який має робочий діапазон вольтажу від 5 вольтів. Для під'єднання RGB стрічки до USB-роз'єму, можна використовувати спеціальні контролери з USB штекером
Розмір замовлення: від 1 м!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Інтервал різання | 1.6 см |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 5000 мм |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Кут свічення | 120 град. |
| Напруга | 5 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість LED на метр | 60 |
| Споживана потужність | 12 |
| Термін служби | 30000 |
| Тип харчування | USB-порт, USB-порт комп'ютера, Акумулятор, Батарейки, Мережа, Сонячна батарея |
| Струм, A/м | 2.5 |
| Колір основи | чорна основа |
| Колірна гамма | RGB |
- Ціна: 182,62 ₴/м
- Спосіб упаковки: бабина — 5 м
