
LED світильник 12-30V 150LED з дімером, для меблів та авто
477,48 ₴
- В наявності
- Код: LED04221
Плоский світлодіодний накладний світильник з регулюванням яскравості та відтінку.
Просте, елегантне та функціональне рішення для підсвічування інтер'єру авто або будинку. Висота світильника всього 11 мм, але незважаючи на компактність, він має 150 світлодіодів та потужність до 12Вт. Працювати він може як від напруги 12 вольт, так і від 24В DC.
Окрім звичайного ввімкнення/вимкнення, ця модель дозволяє обрати один із трьох відтінків світіння: холодний/теплий/нейтральний. Також можна плавно відрегулювати яскравість його світіння. Вбудований якісний LED-драйвер забезпечує рівне світло без мерехтінь навіть при зйомці на камеру смартфона. Плафон світильника має спеціальну структуру, яка дозволяє з мінімальними втратами розсіювати світло світлодіодів та знизити засліплюючий ефект яскравих точок.
Світильник кріпиться досить просто: або за допомогою чотирьох гвинтів (є в комплекті), або за допомогою двостороннього скотчу (також йде в комплекті). При підключенні червоний провід світильника під'єднується до позитивного контакту, чорний - до негативного.







| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Світло-сірий |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Потужність | 6 Вт |
| Тип | Світильник накладний |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 12-30 В |
| Колір світіння | холодний/теплий/нейтральний |
- Ціна: 477,48 ₴




