
LED світильник T8 12-48V 66LED з вимикачем, для меблів та авто
266,34 ₴
- В наявності
- Код: LED04222
Світлодіодний накладний світильник Т8 з вимикачем.
Лінійний LED світильник в алюмінієвому корпусі, що працює від безпечної для життя напруги. Найчастіше такий світильник застосовується для освітлення автобусів, фур, кемпінгів, гаражів, підвалів та дач. Також використовується для автономного або аварійного освітлення, яке живиться від зовнішнього акумулятора або сонячної панелі. Такий світлодіодний світильник здатний працювати від напруги 12V, 24V, 36V, і 48V DC. Для його роботи треба джерело живлення відповідної напруги та потужністю трохи більшою, ніж сумарна потужність усіх світильників, що підключаються до нього (потужність одного світильника - 7Вт).
Такий світильник легко підключати. Плюсовий провід світильника – червоного кольору, мінусовий – чорного. Кріпиться він так само легко: або за допомогою двох металевих скоб (є в комплекті), або за допомогою двостороннього скотчу (також йде в комплекті).




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Світло-сірий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Потужність | 7 Вт |
| Тип | Світильник накладний |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 342 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 12-48В |
- Ціна: 266,34 ₴




