
Батарейний відсік АА, R6, 14500х8шт послідовно
56,12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: LED03058
Портативне джерело живлення для світлодіодної стрічки або мобільних пристроїв. Прилад на 8 "пальчикових" батарей типу АА (R6) з'єднаних послідовно (10-12V). Час роботи залежить від якості батарей або ємності акумуляторів.
Даний пристрій під час поїздки, походу або відпочинку далеко від дому дозволить використовувати портативну техніку (телевізор, ноутбук, відеореєстратор, GPS-навігатор і т.д.), а також дозволить створити автономне енергоефективне світлодіодне освітлення. При цьому немає необхідності шукати та надовго прив'язуватися до розетки. За допомогою цього нехитрого приладу ви зможете вільно пересуватися і одночасно мати постійно під рукою розетку, а для комфорту сучасної людини це дуже важливий фактор.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість батарейок | 8 шт. |
| Тип батарейки | АА |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 58 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 56,12 ₴



