Сенсорний регулятор яскравості та відтінку на провід з дистанційним керуванням 5-12V 4A.
CCT (change color temperature) контролер для двоколірних світлодіодів (мультивайт) з сенсорним та дистанційним керуванням. Пульт передає команди радіохвилями усім таким дімерам в радіусі до 20м (на відкритій місцевості). За його допомогою можна запустити таймер автовимкнення: 30 хвилин/1 година/2 години/3 години/4 години.
Основними функціями регулятора можна також керувати за допомогою сенсора у його корпусі. Короткочасний дотик до нього вперше - вмикає обидва канали, другий раз - ввімкнений лише перший канал, третій - увімкнено лише другий канал і при четвертому торканні обидва канали вимикаються. Якщо торкнутися сенсора та потримати довше однієї секунди, яскравість світлодіодів почне плавно змінюватися. При вимкненні та увімкненні світла пультом або сенсором дімера, рівень яскравості зберігатиметься. Якщо припинити живлення на вхід регулятора, то при відновленні живлення він увімкнеться в режимі очікування (світло вимкнено). У такому разі, попередня яскравість не зберігається. При наступному торканні сенсора або натисканні кнопки "ON" на пульту, увімкнуться обидва канали на максимальній яскравості.
Встановлюється LED дімер на кабель, між джерелом живлення та світлодіодами. Живлення підключається до контактів плати: "+" та "-", світлодіоди підключаються до контактів "W", "Y" та "+". Максимальний струм навантаження, що підключається до регулятора, - 4А (по 2А на кожен канал).
Сенсорний дімер має світлодіодний індикатор синього кольору. Він світиться коли вимикач у режимі "ввімкнено" і гасне в режимі "вимкнуто".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 2 |
| Кількість кнопок | 13 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Регулювання | Яскравості, Колірний температури світіння |
| Струм | 4 А |
| Тип управління | Електронне |
| Розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоча напруга (В) | 5-12 |
| Стан | Нове |
| Колір | Білий |
- Ціна: 190,90 ₴

