
Комплект LED стрічки USB 5V 2835(120LED/м) IP20 CCT з регулятором 5 мм, 1 м
304,51 ₴/комплект
- В наявності
- Код: LED04059
Двоколірна світлодіодна стрічка 5В 2835 (120LED/м) з кабелем USB та регулятором.
Даний комплект застосовують, в основному, для організації автономного підсвічування, де колір свічення має важливе значення. Дзеркало для макіяжу, на приклад, кільцева лампа для селфі, фотобокси тощо.
Такий комплект двоколірної світлодіодної стрічки 5В з USB кабелем та перемикачем може працювати практично від будь-якого пристрою з USB-виходом: Powerbank, комп'ютер, ноутбук, телевізор, USB-зарядка від мобільного телефону, тощо. Для зручності монтажу на тильній стороні стрічки знаходиться двосторонній скотч. До одного кінця стрічки припаяний кабель USB білого кольору, довжиною майже 1,5 метра.
Завдяки регулятору на кабелі, можна вмикати та вимикати світло. Можна обрати один із трьох відтінків світіння: холодний, теплий або нейтральний. Також можна плавно відрегулювати яскравість свічення світлодіодів.
Це яскрава та потужна стрічка, яку рекомендовано клеїти на поверхню, яка добре відводить тепло. Один метр такої стрічки має робочий струм до 2А (по 1А за кожен колір). Цей момент слід враховувати під час вибору джерела живлення такої стрічки.
У нашому асортименті є комплекти із довжиною стрічки 1 та 2 метри. Стрічка є шириною 5мм та 8мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 100 мм |
| Кут свічення | 120 град. |
| Напруга | 5 В |
| Світлодіодів шт/м | 120 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 5 вольтів |
| Довжина стрічки | 1 м |
| Інтервал різання, см | 1.6 |
| Кількість LED на метр | 120 |
| Напруга мережі | 5 В |
| Споживана потужність | 10 |
| Термін служби | 30000 |
| Тип харчування | Акумулятор, Батарейки, Мережа |
| Тип світлодіодів | 2835 |
| Струм, A/м | 1.7 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колір | Білий |
| Колір підкладки | Білий |
| Колір світіння | CWd+WW |
| Додаткові характеристики | |
| Ширина стрічки | 5 мм мм |
- Ціна: 304,51 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: бабина - 5м


