Світлодіодна мультикольорова стрічка RGB 5В 5050(60LED/м) із силіконовим покриттям.
Дана стрічка має робочу напругу 5 вольт, що дає можливість живити її практично від будь-якого USB-роз'єму (5В). Слід при цьому враховувати, що кожному метру такої стрічки потрібен струм, приблизно 1,5А. Кратність різання такої стрічки - 3 діода (5см). Плата (основа) стрічки білого або чорного кольору. Лицьова сторона стрічки покрита силіконом й захищена від впливу пилу та вологи. За необхідності, її можна сміливо протирати вологою серветкою. На кожному метрі цієї стрічки розміщені 60 RGB світлодіодів, така стрічка має щільне яскраве світіння, але потребує гарного тепловідводу. Світлодіодну стрічку 5В 5050(60LED/м) IP65 RGB найкраще клеїти на поверхню з металу. Для таких цілей можна використати спеціальний світлодіодний профіль з алюмінію.
Для керування кольором та динамікою світла цієї стрічки можна використовувати практично будь-який RGB-контролер, який має рабочий діапазон вольтажу від 5 вольт. Для підключення RGB стрічки до USB роз'єму, можна використати спеціальні контролери з USB штекером.


Розмір замовлення: від 1м!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Інтервал різання | 5 см |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 5000 мм |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Кут свічення | 120 град. |
| Напруга | 5 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість LED на метр | 60 |
| Споживана потужність | 7 |
| Термін служби | 30000 |
| Тип харчування | Акумулятор, Батарейки, Мережа |
| Струм, A/м | 1.5 |
| Колір основи | біла основа |
| Колірна гамма | RGB |
- Ціна: 126,96 ₴/м
- Спосіб упаковки: бабина — 5 м


