Світлодіодна мультикольорова стрічка RGB 5В 5050(30LED/м) негерметична.
Дана стрічка має робочу напругу 5 вольт, що дає можливість живити її практично від будь-якого USB-роз'єму (5В). Слід при цьому враховувати, що кожному метру такої стрічки потрібен струм, приблизно, 1,5 А . Кратність різання такої стрічки - 1 діод (3,3 см), завдяки чому можна легко підігнати необхідну довжину. Плата (основа) стрічки чорного кольору, що дозволяє їй особливо не виділятися та не псувати зовнішній вигляд побутової техніки (телевізор, монітор, системний блок і т. д.). Стрічка - негерметична (без силікону). У такої стрічки краще відводиться тепло та світлодіоди гріються менше, але її не можна використовувати в умовах підвищеної вологості. Кожен метр цієї стрічки містить 30 RGB світлодіодів, така щільність також дозволяє стрічці не перегріватися. Світлодіодна стрічка 5В 5050(30LED/м) IP20 RGB не вимагає додаткового тепловідводу та може бути змонтована практично на будь-яку поверхню.
ля керування кольором та динамікою світла цієї стрічки можна використовувати практично будь-який RGB-контролер, який має рабочий діапазон вольтажу від 5 вольт. Для підключення RGB стрічки до USB роз'єму, можна використати спеціальні контролери з USB штекером.

Размір заказа: від 1м!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Інтервал різання | 3.3 см |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 5000 мм |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Кут свічення | 120 град. |
| Напруга | 5 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість LED на метр | 30 |
| Споживана потужність | 7.2 |
| Термін служби | 30000 |
| Тип харчування | Акумулятор, Батарейки, Мережа |
| Струм, A/м | 1.45 |
| Колір підкладки | Чорний |
- Ціна: 101,66 ₴/м
- Спосіб упаковки: бабіна - 5м


