
Світлодіодна стрічка 24V 5050(60LED/м) IP20 RGBW
182,62 ₴/м
- В наявності
- Код: LED04115
Світлодіодна стрічка RGBW 24В 5050(60LED/м) без силіконового покриття.
Чотириколірна п'ятиконтактна стрічка середньої щільності. На кожному метрі такої LED стрічки розташовано 60 RGBW світлодіодів типу SMD5050. Кожен діод має чотири кристали: білий, червоний, синій та зелений. Один метр стрічки має робочий струм до 0.6А, споживаючи при цьому 14Вт. Стрічка потужна, гріється та потребує додаткового тепловідведення. Для більш простого монтажу з тильного боку стрічки знаходиться двостороння термостійка клейка стрічка. Розрізати стрічку можна через кожні 10см (через кожні 6 світлодіодів).
У звичайної RGB стрічки, щоб отримати білий колір, потрібно включати червоний, синій, зелений на максимальну яскравість. Та й тоді, колір виходить швидше яскраво блакитним ніж білим. Стрічка RGBW має окремий додатковий канал білого кольору.

Для керування такою стрічкою потрібно відповідний RGBW контролер, або для керування червоним, синім та зеленим використовувати звичайний RGB контролер, а білий колір включати окремим вимикачем або керувати одноканальним диммером.
Розмір замовлення RGBW стрічки: кратно 1м.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Інтервал різання | 10 см |
| Висота | 2.2 мм |
| Довжина | 5000 мм |
| Кут свічення | 120 град. |
| Напруга | 24 В |
| Світлодіодів шт/м | 60 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Ширина | 12 мм |
| Колір світіння | RGB+WW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість LED на метр | 60 |
| Струм, A/м | 0.6 |
| Основні | |
| Споживана потужність | 14 |
| Термін служби | 30000 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Тип харчування | Батарейки, Акумулятор, Мережа, Сонячна батарея |
- Ціна: 182,62 ₴/м
- Спосіб упаковки: бабина - 5м
