
Блок живлення 5V 80A 400W у перфорованому корпусі
1 979,84 ₴
- В наявності
- Код: LED04126
Блок живлення у металевому негерметичному корпусі 5В 80А 400Вт.
На сьогоднішній день, у нашому асортименті, це найпотужніший перетворювач змінного струму на постійний струм 5В. Максимальна потужність навантаження може бути до 400Вт або 80 ампер. Ця модель має широкий діапазон напруги живлення.Блок живлення може працювати як від мережі 220В (190-250В), так і від мережі 110В (95-125В). Перемикач вхідної напруги знаходиться на бічній стороні блоку.
Корпус блоку виготовлений з алюмінієвого сплаву та призначений для використання всередині приміщень. Для підключення проводів, блок живлення має 9 гвинтових затискачів. Крайній правий - для підключення "фази", поруч із ним контакт для підключення "нуля", наступний гвинт призначений для підключення проводу заземлення. До трьох контактів (крайні зліва) підключаються "плюсові", а до наступних трьох "мінусових" проводів пристроїв, які від нього живитимуться. Поруч із клемною колодкою розташований світлодіодний індикатор, який показує наявність напруги на вихідних контактах блоку. Там же встановлений підстроювальний резистор для більш точного регулювання вихідної напруги.
Основне застосування - живлення від мережі світлодіодних екранів, LED табло, бігаючих рядків, тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідна потужність | 400 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 80 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Дистанційне управління | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 250 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 95 В |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 115 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга (output) | П'ять |
| Сила вихідного струму | 60 А |
- Ціна: 1 979,84 ₴
