
Світлодіодна стрічка 12V 2835 (120LED/м) IP20 Нейтральний
80,50 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: LED03874
LED стрічка 12В зі світлодіодами SMD2835 (120LED/м) IP20.
У нашому асортименті: біла (холодна, нейтральна, тепла), червона, синя, зелена, жовта та рожева.
Світлодіодна стрічка 12В з енергоефективними світлодіодами SMD2835 видає до 100Лм на кожен ват. Один метр такої стрічки споживає до 9,6Вт або 0,8А. Щільність 120LED на метр дає досить високу яскравість та рівномірність світіння при невеликому нагріванні самої стрічки. Для її монтажу цілком достатньо звичайного недорогого світлодіодного профіля.
Стрічка 12В 2835 120LED/м - універсальний варіант, як для декоративного підсвічування, так і в якості основного освітлення всередині приміщення чи салону авто. Основа (плата) стрічки шириною 8мм потовщена і складається з двох шарів, що забезпечує мінімальний та рівномірний нагрів світлодіодів за високих струмів. Область застосування даної стрічки практично безмежна.
Для приміщень з підвищеною вологістю повітря (наприклад: ванна кімната, кухня тощо), рекомендуємо застосовувати вологозахищену світлодіодну стрічку зі ступенем захисту мінімум IP65 (силіконове покриття лицьового боку). Електрична частина такої стрічки захищена від окислення і конденсату.
Для підключення даної стрічки Вам можуть знадобитися: блок живлення 12Вольт або батарейний відсік, димер або коннектори для простого і зручного підключення або з'єднання різних частин ланцюга.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Потужність | 9.6 Вт |
| Світлодіодів шт/м | 120 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Інтервал різання | 2.5 см |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Струм, A/м | 0,8 |
- Ціна: 80,50 ₴/м
