
Комплект 10м: різнокольорова LED стрічка 220В IP66 + контролер
1 030,86 ₴
- В наявності
- Код: LED03397
Світлодіодна вулична мультикольорова стрічка 220В 2835(48LED/м) IP66.
Тип світлодіодів ― SMD 2835.
Товар відпускається готовим до використання комплектом: 10м стрічки та контролер із вилкою.
Мультикольорова світлодіодна стрічка-гірлянда ― популярна модель, що застосовується для фасадного, декоративного або паркового підсвічування. Також ця стрічка може застосовуватися в приміщеннях із підвищеною вологістю: лазнях, саунах і т. п. Дана стрічка активно використовується для оформлення святкового підсвічуванням магазинів, кафе, клубів та багатьох інших закладів. Світлодіодна стрічка-гірлянда досить серйозно відрізняється від традиційної RGB стрічки з діодами 5050. Мультикольорова стрічка 2835 менш потужна та поступається по яскравості, але виграє в динамічних режимах, завдяки можливості запалювати по черзі то одну, то іншу частину світлодіодів
Для підключення світлодіодної стрічки RGB на 220В не потрібні блоки живлення. Для її використання потрібен лише відповідний контролер на 220В.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 220 вольт |
| Довжина | 1000 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Напруга мережі | 220 В |
| Потужність | 6 Вт |
| Стан | Новий |
| Доволільні характеристики | |
| Комплектація | Контролер |
| Колір світіння | Мультиколірна |
- Ціна: 1 030,86 ₴


