Лінійна світлодіодна лампа Т8 60см під патрон G13.
Скляний матовий корпус дає максимально широкий кут свічення лампи.
Підключення LED лампи двостороннє: з одного боку лампи подається 220В, з іншого - підключається "нуль".
У нашому асортименті є лампи холодного білого світіння (6000-6500К) та нейтрального білого світла (4000-4500К).
Мінімальний розмір замовлення - 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 280 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 8 Вт |
| Струм споживання | 37 мА |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Цоколь | G13 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 590 мм |
| Діаметр трубки | 30 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 700 лм |
- Ціна: 105,34 ₴

