Лампа світлодіодна (LED) з цоколем g4, потужністю 5Вт в герметичному силіконовому корпусі.
Ця лампа має робоча напруга 220В. Корпус даної моделі товщі і довше звичайної галогенової лампи, тому перед заміною слід перевірити можливість встановлення такої лампи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір світіння | Білий |
| Кут свічення | 360 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 5 Вт |
| Струм споживання | 22.7 мА |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цоколь | G4 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 49 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 450 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Температура світіння | 4500К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106,72 ₴

