Лампа світлодіодна Т-8 90см 13Вт білого світіння (4200К або 6000К). Лампа має алюмінієвий корпус, матовий (молочний) розсіювач і неповоротні цоколя G13.
мінімальний розмір замовлення - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 130 Вт |
| Кут свічення | 140 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Кількість світлодіодів | 66 шт. |
| Мінімальна робоча напруга | 100 В |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 13 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Цоколь | G13 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Діаметр трубки | 30 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1300 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча напруга | 240 |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Струм споживання | 0.6 |
| Колір світіння | білий (нейтральний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210,68 ₴

