Дімер для двоколірної світлодіодної USB підсвітки 5В 2А.
Дімер виконаний у корпусі чорного кольору на чорному кабелі та білого кольору на білому кабелі, з USB штекером на одному кінці. Загальна довжина дімера з проводом – 1,5 метри.
Функціонал:
- Ввімкнути або вимкнути.
- Встановити необхідний рівень яскравості.
- Обрати один з трьох режимів світіння:
- Увімкнений перший канал.
- Увімкнений другий канал.
- Увімкнені перший та другий канал.
Застосовується даний регулятор, в основному, для ремонту світлодіодних (LED) кільцевих ламп для селфі, фотобоксів з підсвічуванням тощо.
Основною відмінною особливістю цієї моделі дімера є те, що за будь-якого рівня яскравості, при фото- та відеозйомці він не дає стробуючих перешкод на камеру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 2 |
| Кількість кнопок | 4 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 5 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Регулювання | Яскравості, Колірний температури світіння |
| Струм | 2 А |
| Тип управління | Електронне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 150 см |
| Робоча напруга (В) | 5 |
| Колір корпусу | чорний |
| Колір основи | Чорний |
- Ціна: 137,54 ₴

