
Контролер CCT 12-24V 30A, пульт RF сенсорний
936,56 ₴
- В наявності
- Код: LED04102
Контролер 30А для двоколірної ССТ стрічки 12V або 24V з пультом.
Дана модель дозволяє керувати двоколірною світлодіодною CCT-стрічкою або двома стрічками різних кольорів та регулювати не лише яскравість, а й відтінок світла. Контролер підходить для роботи з LED-стрічкою 12В та 24В, максимальною потужністю до 360Вт.
Пульт дистанційного керування має 6 сенсорних кнопок та сенсорне кільце. Дальність передачі команд – до 30 метрів (на відкритій місцевості).
Функціонал:
- можна ввімкнути або вимкнути світло
- відрегулювати рівень яскравості
- можна плавно налаштувати необхідне співвідношення двох відтінків світла
- кнопка швидкого переходу в режими макимального світіння одного із двох каналів (холодний/теплий).
При кожному торканні кнопок, на пульті блиматиме світлодіод, показуючи, що ввімкнувся наступний режим. Зменшення з часом яскравості цього індикатора говорить про необхідність заміни батарейок у пульті.
Сенсорний пульт дистанційного керування живиться від 3-х батарейок ААА (до комплекту не входять).
Коли батареї вставляєте в пульт, не торкайтеся сенсорного кільця та кнопок.
Кожен дімер синхронізований тільки зі своїм пультом. На команди інших пультів він не реагуватиме.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон роботи | 25 м |
| Кількість каналів | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга мережі | 5-24 В |
| Регулювання | Яскравості, Колірний температури світіння |
| Робоча напруга (В) | 5-24 |
| Струм | 30 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 63 мм |
- Ціна: 936,56 ₴
