LED Driver двоканальний, по 240мА, 40-60Вт на кожен канал.
Модель від популярного китайського бренду NLEVSOUE. Цей драйвер дозволяє управляти освітленням дистанційно, за допомогою ІЧ пульта. Дане джерело живлення має виносний інфрачервоний приймач, що дозволяє вбудовувати його в непрозорий корпус світильника або люстри.
Застосовується в основному для живлення світлодіодів від мережі 220В в LED-світильниках та люстрах з регулюванням температури свічення. Підійде для всіх світильників потужністю від 80Вт до 120Вт із робочим струмом 230-280мА.
До мережі 220В підключаються дроти синього та коричневого кольорів. До люстри виходять дві пари проводів: біло-сіра та червоно-чорна. Білий та сірий дроти підключаються до мінусових контактів світлодіодів (холодний та теплий). Червоний та чорний дроти - підключаються до плюсових контактів світлодіодів (загальний плюс).
Напруга вхід: AC 180-265В 50/60Гц.
Напруга вихід.: DC 120-190В 240mA +5% x2 каналу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Led драйвер |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220 В |
| Потужність | 120 Вт |
| Стан | Новий |
| Управління | Пульт ДУ |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24 |
| Довжина | 100 мм |
| Максимальна вхідна напруга | 265 |
| Мінімальна вхідна напруга | 180 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип комплектуючого | Драйвер для світильника |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип стабілізації | По струму |
| Ширина | 39 |
- Ціна: 475,18 ₴

