
Накладна кнопка з дімером 12-24V 5A, з підсвіткою (вимикач)
350,52 ₴
- В наявності
- Код: LED04015
Вимикач накладний з плавним регулюванням яскравості.
Ультратонка модель (товщина - 2мм) дозволяє вмикати/вимикати LED підсвічування, а також плавно регулювати його яскравість. Короткий натиск кнопки - вмикає/вимикає світло, утримання натиснутої кнопки довше 0,5с плавно змінить яскравість світлодіодів.
Накладна мембранна кнопка-вимикач значно полегшує процес монтажу. Для її встановлення не потрібно вирізати отвір для монтажу, також не потрібно вкручувати шурупи. Кнопка надійно фіксується у потрібному місці за допомогою двостороннього скотчу, що знаходиться на її зворотній стороні. Для такого монтажу не потрібні якісь спеціальні навички або інструменти.
Такий вимикач можна легко розмістити практично у будь-якому місці меблів: кухня, спальня, шафа-купе, тощо. Можна приклеїти її на кахель, на дзеркало, навіть на монітор комп'ютера. Вимикач має вбудований LED індикатор синього кольору, який дозволяє знаходити кнопку в темряві. Цей дімер може працювати зі світлодіодними стрічками як 12 вольт, так і 24 вольти. Максимально допустимий струм навантаження, що підключатиметься - до 5 ампер. Кнопка та шлейф, що йде від неї, мають нейтральний колір - глянсовий сріблястий металік. Довжина шлейфу – 65см. Далі до дімера йде трижильний чорний провід довжиною 48см. Від самого дімера відходять дві пари двожильних проводів, кожен по 1м довжиною. До блоку живлення підключається роз'єм з отворами, до світлодіодів - роз'єм зі штирями. Мінусові дроти до блоку та LED мають штрихове маркування по всій своїй довжині.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування | Для освітлення |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальний струм | 5 А |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Додаткові характеристики | |
| РК дисплей | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість каналів | 1 |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Тип управління | Електронне |
| Струм | 5 |
- Ціна: 350,52 ₴
