
Блок живлення (адаптер) 12В 10А 120Вт в пластиковому корпусі
857,44 ₴
- В наявності
- Код: LED03104
Блок живлення (адаптер) 12В 10А, в пластиковому корпусі.
Максимальна потужність підключається навантаження - 120Вт.
Імпульсний перетворювач зі стабілізованою напругою 12В на виході.
Область застосування: живлення камер спостереження, робота з електромагнітними замками, портативна техніка з РК дисплеями, DVD і телевізори. Так само використовуються для живлення світлодіодних стрічок і модулів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 10 А |
| Гвинтове приєднання | Ні |
| Дистанційне управління | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.55 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
- Ціна: 857,44 ₴

