
Блок живлення 12В 16,7 A 200Вт в герметичному корпусі (IP67)
1 648,18 ₴
- В наявності
- Код: LED03027
+380 (96) 004-00-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення 12В 16,7 A 200Вт в герметичному, пило-вологозахищеному корпусі з металу.
Гарантія: 1 рік
Вхідна напруга: AC 170-250В 50/60Гц
Потужність: 200Вт
Напруга на виході: DC 12В
Максимальний струм: 16,7 А
Клас захисту: IP67
Захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 16.7 А |
| Гвинтове приєднання | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальна вхідна напруга | 250 В |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 648,18 ₴
