
LED дімер 12-36V 72A, пульт RF 23 кнопки
1 318,82 ₴
- В наявності
- Код: LED03919
Потужний дімер для дистанційного керування освітленням 12В/24В/36В 72А, пульт RF 433МГц.
На цей момент, це найпотужніший одноканальний контролер у нашому асортименті, а можливо, й у всій Україні. Максимальне допустиме навантаження для нього — до 864 ватів. Це до 72 амперів за 12 вольтів. Також ця модель має широкий діапазон робочої напруги та може працювати з LED стрічками, лампами та світильниками від 12 В до 36 В.
Керування контролером здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування, який має 23 кнопки:
- Кнопки вмикання/вимикання світла.
- "LIGHT" — кнопка переходу в статичний режим світіння.
- "SPEED+" и "SPEED-" змінюють швидкість динамічних режимів.
- Кнопки зі стрілками змінюють яскравість у статичному режимі.
- Для швидкого вибору встановленого рівня яскравості є 10 кнопок: 10-100%.
- "MODE+" и "MODE-" перемикають динамічні режими.
- 4 нижні кнопки — активація таймера автовимкнення: від 5 хвилин до 1 години.
Радіопульт дистанційного керування живиться від двох батарей ААА (до комплекту не входять).
Кожен дімер синхронізований тільки зі своїм пультом. На команди інших пультів він реагувати не буде. Завдяки цьому можна використовувати автономно кілька таких дімерів в одному або сусідніх приміщеннях.
Потужний дімер має для під'єднання дротів 4 клеми на вході та 4 клеми на виході. Це зроблено для зручності під'єднання декількох дротів одночасно, позаяк по-іншому передати 72 ампера дуже непросте завдання. Усередині на платі, ці контакти між собою об'єднані (плюсові — між собою, мінусові — між собою).
Схема під'єднання дімера:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 250 г |
| Діапазон роботи | 20 м |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість кнопок | 6 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Регулювання | Пам'ять останньої налаштування, Яскравості |
| Робоча напруга (В) | 12-36 |
| Струм | 72 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 114 мм |
| Ширина | 63 мм |
- Ціна: 1 318,82 ₴


