
LED контролер 12-24V 8A Bluetooth музичний, пульт RF 25 кнопок
530,38 ₴
- В наявності
- Код: LED03857
Музичний bluetooth контролер з пультом та таймером для одноколірної світлодіодної стрічки.
Ця модель може працювати зі стрічкою 12 вольт та 24 вольта. Сумарний струм підключеної стрічки, при цьому повинен бути не більше 8 ампер.
Музичний контролер має вбудований мікрофон та може синхронізувати світло з навколишнім звуком.
Керувати контролером можна за допомогою пульта дистанційного керування, який має 25 кнопок:
- Кнопки увімкнення/вимкнення світла.
- Клавіші перемикання музичних режимів.
- "LIGHT" – кнопка переходу в статичний режим світіння.
- "SPEED+" та "SPEED-" змінюють швидкість динамічних режимів.
- Кнопки зі стрілками змінюють яскравість у статичному режимі.
- Для швидкого вибору встановленого рівня яскравості є 10 кнопок: 10-100%.
- "MODE+" та "MODE-" перемикають динамічні режими.
- 4 нижні кнопки - активація таймера автовідключення: від 5 хвилин до 1 години.
В одному приміщенні можна використовувати будь-яку кількість таких пристроїв. Кожен контролер реагуватиме на команди тільки свого пульта та ігноруватиме всіх інших.
Цей Bluetooth контролер також дає можливість керувати світлодіодним освітленням за допомогою смартфона, планшета або іншого пристрою через блютус з'єднання. Для цього потрібно буде завантажити безплатний застосунок "Trick Light". Функціонал управління додатком ширший ніж у пульта:
- Дистанційно вмикати та вимикати світло, регулювати його яскравість.
- Можна вибрати один із динамічних режимів і відрегулювати його швидкість.
- У музичних режимах можна вибрати джерело звуку: смартфон або мікрофон у контролері. Можна відрегулювати його чутливість.
- Можна налаштувати таймер і задати час увімкнення та вимкнення світла на кожен день тижня.
- У застосунку можна об'єднувати кілька контролерів на групи та керувати ними синхронно.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон роботи | 30 м |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість кнопок | 25 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Регулювання | Швидкості, Пам'ять останньої налаштування, Яскравості |
| Робоча напруга (В) | 12-24 |
| Струм | 8 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб підключення | загальний анод |
| Температура застосування | -20 ° с - +60℃ |
- Ціна: 530,38 ₴
