
LED дімер 12-24V 8A, пульт RF 11 кнопок
480,24 ₴
- В наявності
- Код: LED03852
Діммер для світлодіодного освітлення 8А з пультом дистанційного керування (11 кнопок)
Функціонал:
- увімкнення та вимикання світла
- точне налаштування яскравості двома кнопками "більше/менше"
- чотири кнопки швидкого вибору встановлених рівнів яскравості: 25%, 50%, 75% та 100%
- три кнопки таймера відключення: 10сек, 30сек, 1хв.
Цей дімер підійде для роботи зі стрічкою як 12 вольт, так і 24В. Максимальний струм підключеної до нього стрічки повинен бути не більше 8А. Якщо потужність стрічки все ж таки вища, виберіть модель потужнішу або використовуйте підсилювач для дімерів.
Дімер має вбудовану пам'ять, в якій перед кожним вимкненням зберігаються поточні налаштування. Тому при ввімкненні, він продовжить працювати в тому режимі, в якому був вимкнений.
Кожен дімер запрограмований на прийом команд тільки від свого пульта. Можна використовувати кілька таких дімерів в одному приміщенні та не хвилюватися за те, що вони заважатимуть роботі один одного. Команди від пульта дімеру передаються за допомогою радіохвиль, на частоті 433МГц. Сигнал добре проходить через неметалеві перепони та поширюється навколо пульта в радіусі 15 метрів, приблизно.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 90 г |
| Діапазон роботи | 15 м |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість кнопок | 11 шт. |
| Кількість рівнів яскравості | 256 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Регулювання | Пам'ять останньої налаштування, Яскравості |
| Робоча напруга (В) | 12-24 |
| Струм | 8 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 56 мм |
- Ціна: 480,24 ₴


