Датчик руху 5В-24В у пластиковому корпусі білого кольору на дроті з роз'ємами DC.
Широкий діапазон робочої напруги дозволяє застосовувати цю модель датчика зі світлодіодним підсвічуванням та різними приладами, що працюють від 5В, 12В або 24В.
Дана модель не має датчика освітленості, тому датчик спрацьовуватиме незалежно від наявності світла навколо. Регулятора часу затримки у цієї моделі також немає. Після того, як рух у зоні чутливості датчика припиниться, він автоматично відключиться через 30 секунд.
Більше не потрібно намагатися намацати у темряві вимикач. Не варто більше турбуватися і сваритися з приводу не вимкненого освітлення (витрати електроенергії).
Датчик сам включить світло при появі людини і сам його потім відключить
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 18 мм |
| Дальність виявлення руху: | 4 м |
| Довжина | 43 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Кут огляду | 120 град. |
| Максимальна затримка контролю | 30 сек |
| Мінімальна затримка контролю | 30 сек |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча напруга | 24 |
| Мінімальна робоча напруга | 5 В |
| Колір корпусу | Білий |
| кут огляду датчика руху | 120 градусів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210,68 ₴


