
Контролер RGB 5-24V 12A WIFI музичний, пульт IR 24 кнопки
534,06 ₴
- В наявності
- Код: LED03599
RGB контролер з управлінням черрез WIFI та bluetooth з пультом та вбудованим мікрофоном.
Ця модель є чудовим рішенням для створення "розумного" освітлення. Вона сумісна з Google Home, Assistant та Amazon Alexa. Він дозволяє керувати освітленням за допомогою голосових команд та автоматизувати освітлення в будинку.
Наш RGB контролер має функцію пам'яті (вмикається в тому ж режимі, в якому був вимкнений) та забезпечує, завдяки WIFI, цілодобову синхронізацію через інтернет. Також, до контролера можна під'єднатися і без інтернету, безпосередньо (через bluetooth). У додатку можна попередньо встановити відповідне освітлення для будь-якого часу та дня тижня, щоб воно вмикалося та вимикалося автоматично. Контролер має вбудований мікрофон з регульованою чутливістю для музичних режимів. Колір світіння буде змінюватися, в такт музичного ритму або навколишнього звуку. Контролер також має багато встановлених динамічних режимів, які будуть моргати, переливатися незалежно від музики.
Детальніше: https://xn----8sbkdxhd2d.com.ua/ua

Дана модель WIFI контролера дозволяє дистанційно керувати світлодіодним освітленням за допомогою смартфона, планшета або іншого пристрою через вай-фай або блютуз з'єднання. Для цього можна скачати безкоштовний додаток "Smart Life" або "Tuya" з Google Play або App Store.
Додаток має простий та зрозумілий україномовний інтерфейс та сумісний з iPhone, iPad та Apple Watch.
Цей контролер підійде для управління RGB стрічкою 5В, 12В та 24В. При цьому слід пам'ятати, що джерело живлення повинне мати таку ж напругу як і стрічка, що підключається. Загальна споживана потужність всієї підключеної стрічки рекомендована виробником - до 144Вт (якщо 24В).
Функціонал:
- 16 млн кольорів,
- таймер з автовідключенням,
- улюблені кольори можна зберегти в пам'ять,
- можна об'єднувати кілька контролерів у групи та керувати всіма одночасно або кожним окремо,
- може змінювати кольори в такт музиці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна гамма | RGB |
| Кількість каналів | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 5-24 В |
| Регулювання | Швидкості, Пам'ять останньої налаштування, Пауза, Яскравості |
| Робоча напруга (В) | 5-24 |
| Струм | 12 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб підключення | загальний анод |
| Температура застосування | -20℃ - +80℃ |
- Ціна: 534,06 ₴
