
LED дімер 12-24В 6А з ручкою-регулятором
115,92 ₴
- В наявності
- Код: LED03252
+380 (96) 004-00-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дімер для світлодіодного освітлення (12В/24В)6А з ручкою-регулятором
Функціонал:
- ввімкнути або вимкнути світло,
- вручну встановити необхідний рівень яскравості.
Напруга живлення: 12-24В
Струм навантаження: до 6А (1 канал)
Потужність навантаження: до 72Вт(12В) / 144Вт(24В)
Робоча температура: -20-+60°C
Мінімальний розмір замовлення: 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість рівнів яскравості | 1000 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Регулювання | Яскравості, Пам'ять останньої налаштування |
| Робоча напруга (В) | 12-24 |
| Струм | 6 А |
| Тип управління | Механічне |
| Розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | чорний корпус |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115,92 ₴



