
Пульт для контролерів "Mi-Light", "Mi-Boxer" 4 зонний RF
437,46 ₴
- В наявності
- Код: LED03250
Пульт для димерів "Mi-Light" та "Mi-Boxer" 4-х зонний, радіо, 2.4 GHz.

Особливості:
Робоча частота 2,4 ГГц дозволяє знизити енерго споживання, збільшити дальність та швидкість передачі команд.
Один такий пульт може керувати необмеженою кількістю димерів, але одним диммером можна управляти не більше ніж чотирма пультами. Даний пульт дозволяє ділити освітлення на зони (максимум чотири) і керувати, як усіма відразу, так і кожної окремо.

Функціонал:
- Управління яскравістю/відтінком. Для управління всіма диммерами натиснути спочатку "Все ВКЛ" (для управління окремими диммерами натиснути "Зона ВКЛ"), потім регулювати яскравість/кольоровість кнопками "Яскравість +/-" і "Кольоровість тепл/холод" відповідно.
- "Нічний режим" Для включення на окремих диммерах натиснути і утримувати "Зона ВИКЛ" (для всіх діммеров - "Все ВИКЛ")
Мінімальний розмір замовлення: 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон роботи | 30 м |
| Кількість кнопок | 14 шт. |
| Регулювання | Пам'ять останньої налаштування, Яскравості |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 108 мм |
| Ширина | 51 мм |
- Ціна: 437,46 ₴



