
LED дімер 12-24V 8А з ручкою-регулятором
134,78 ₴
- В наявності
- Код: LED03186
Дімер для світлодіодного освітлення (12В/24В)8А з ручкою-регулятором (регулятор струму)

Функціонал:
- увімкнення та вимкнення підсвітки,
- плавне регулювання рівня яскравості
Напруга живлення: 12В/24В
Струм навантаження: до 8А (1 канал)
Потужність навантаження: до 96Вт(12В) / 192Вт(24В)
Підключення: до 6,6 м(5050), 20м(3528) стрічки
Розмір дімера (ШхВхД): 89х59х35
Робоча температура: -20-+60°C
Мінімальний розмір замовлення: 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Регулювання | Пам'ять останньої налаштування, Яскравості |
| Робоча напруга (В) | 12-24 |
| Струм | 8 А |
| Тип управління | Механічне |
| Розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 89 мм |
| Ширина | 59 мм |
- Ціна: 134,78 ₴





