
LED дімер 12-24V 16A, регулятор + пульт IR 12 кнопок
580,06 ₴
- В наявності
- Код: LED03111
Функціонал:
- вмикання/вимикання світла,
- плавно відрегулювати необхідну яскравість,
- вибрати один з встановлених режимів 25%, 50%, 75% або 100% яскравості,
- запрограмувати 4 варіанти потрібної яскравості на кнопки 1-4,
- плавно протягом 30 секунд вимкнути освітлення.
Напруга живлення: 12-24В
Струм навантаження: до 16А (максимум)
Потужність навантаження: до 192/384Вт
Розмір пульта (ШхВхД): 33х86х7
Розмір димера (ШхВхД): 14х4х40
Робоча температура: -20-+60°C
мінімальний розмір замовлення: 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість кнопок | 12 шт. |
| Кількість рівнів яскравості | 255 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 12 В |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Регулювання | Пам'ять останньої налаштування, Яскравості |
| Робоча напруга (В) | 12-24 |
| Струм | 16 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 87 мм |
| Ширина | 87 мм |
- Ціна: 580,06 ₴



